fbpx

O mnie

Arty Arty

…to zamiłowanie i pasja. To także droga, która pozwala docenić każdą z najprostszych chwil.

Każdy czegoś szuka, niejednokrotnie błądząc. W moim życiu wiele musiał się pomieszać, abym znalazła się dokładnie tutaj, przed Tobą. Tak naprawdę wróciłam na początek.

Arty Arty

…to dowód na to, że wszystko ma swój czas, a mój zaczyna się teraz. Jestem mamą zakochaną w świecie, w prostocie i pięknie, które to z niej wynika. Umiłowałam sobie góry, gwiazdy i wszystko to, co daje nadzieję.

I właśnie tym chciałabym się z Tobą podzielić. Może nawet zechcesz, aby to piękno zostało z Tobą na dłużej. Maluję w zasadzie od zawsze, ale tak naprawdę od niedawna. Chciałam Ci zaprezentować odrobinę magii, zamkniętej na kartce, przy pomocy tuszu i akwareli. Tworzę autorskie serie ilustracji, obrazów oraz zakładek do książek, jeśli jednak jest coś, co mogłabym namalować specjalnie dla Ciebie pisz, chętnie odpowiem.

Aleksandra Ćmachowska

Zawodowa pielęgniarka, ufająca, że każda napotkana osoba to ważna lekcja.

Kochająca mama. Świadoma siebie kobieta. Zakochana w tym co najprostsze, w delikatności i ulotności chwil, w płatkach kwiatów i skrzydłach motyli, w porankach i mgle, w oddechu. Zwolenniczka spokojnego, świadomego życia i minimalizmu. Adeptka tajników jogi, górska podróżniczka. Wieczna marzycielka, szukająca dobra w każdym i piękna w prostocie. W głębi serca wierzy, że wszystko ma swój czas.