Arty Arty

…to zamiłowanie i pasja. To także droga, która pozwala docenić każdą z najprostszych chwil.

Większość z nas czegoś szuka, niejednokrotnie błądząc. W moim życiu wiele musiał się pomieszać, abym znalazła się dokładnie tutaj. Choć tak naprawdę, wróciłam na początek.

Arty Arty

…to dowód na to, że wszystko ma swój czas. Mocno wierzę, że to my sami kreujemy swoją rzeczywistość, niemniej czas ma ogromne znaczenie, gdyż wciąż dojrzewamy do bycia sobą. Wciąż zakochuję się na nowo, w naturze i prostocie. Szczególnie umiłowałam sobie góry, gwiazdy i owady. Te ostatnie, uwielbiam w towarzystwie złota, do którego także musiałam dojrzeć.

I właśnie tę opowieść chciałabym Ci opowiedzieć.  Maluję od zawsze, ale tak naprawdę od niedawna. Chcę Ci pokazać odrobinę magii, zamkniętej w kartkach papieru, przy pomocy złota i akwareli. Tworzę autorskie serie ilustracji, obrazów oraz zakładek do książek. Jeśli jest coś szczególnego, co mogłabym namalować specjalnie dla Ciebie – pisz, chętnie odpowiem.

Aleksandra Ćmachowska

Z wykształcenia pielęgniarka, przyszła nauczycielka jogi i wieczna marzycielka, ufająca że każda napotkana osoba to ważna lekcja.

Kochająca mama. Świadoma siebie kobieta. Zakochana w tym, co najprostsze. W delikatności i ulotności chwil, w płatkach kwiatów i skrzydłach motyli, w porankach i we mgle, w oddechu. Zwolenniczka spokojnego, świadomego życia i minimalizmu. Adeptka tajników jogi i górska podróżniczka. Uparcie szukająca dobra w każdym i piękna w prostocie. W głębi serca wierzy, że wszystko ma swój czas.