Akwarela i złoto

Akwarela i złoto stały się dla mnie wyjątkowym narzędziem pozwalającym przenieść się w świat fantazji. Dzięki nim, mogę pokazać Ci moja wizję rzeczywistości, inspirowaną naturą i minimalizmem.

Oferuję Ci autorskie ilustracje inspirowane świtem natury i motywem galaxy oraz ich reprodukcje, od kartki pocztowej do dużych wydruków plakatowych. Jednak największą przyjemność sprawia mi tworzenie specjalnie dla Ciebie. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie i z sercem. Maluję akwarelami „White Nights” na papierze ekologicznym, czerpanym oraz szlachetnym Fabriano 300g. Aktualnie skupiam się na tworzeniu obrazów przedstawiających świat owadów z dodatkiem złota. Taki zestaw, to elegancki i nowoczesny dodatek do każdego wnętrza.

A5 ćma lineart butt

Tworzone z miłości i pasji do prostoty

Rękodzieło
Każdy projekt tworzę osobiście. Zaczynając od projektu, przez malowanie, obróbkę, na pakowaniu kończąc. Zamawiając u mnie – wspierasz mały, lokalny biznes. To piękne, gdy widać, że za produktem stoi człowiek.
Materiały
W swojej pracy wykorzystuję materiały najwyższej jakości, ale i bezpieczne dla środowiska. Podczas tworzenia jak i pakowania zrezygnowałam z używania plastiku, na rzecz papieru.
Pasja
Wszystko, co tworzę wynika z fascynacji światem i naturą, tworząc wchodzę w relację z sobą samą bądź drugim człowiekiem, to niesamowity proces, którego efekt zawsze mnie zdumiewa.
Doświadczenie
Od kiedy rozpoczęłam swoją działalność, miałam okazję, stworzyć wiele wyjątkowych projektów, również z zakresu ilustrowania, identyfikacji wizualnej i projektowania graficznego.

Ilustracje i obrazy na zamówienie

Sercem Arty arty są ilustracje.

Każdy z moich plakatów, to w wersji pierwotnej akwarela malowana na wysokiej jakości papierze akwarelowym 300g, stworzona według własnego projektu. Jestem także otwarta na nowe pomysły. Jeśli chodzi Ci po głowie indywidualny projekt, chętnie pomogę przelać go na papier. Dla ludzi kochających książki, maluję niepowtarzalne zakładki lub całe ich serie. Z kolei na specjalne okazje, tworzę spersonalizowane, bajkowe obrazy, ilustruję książki i wiele, wiele więcej. Stworzę dla Ciebie akwarele, które nadadzą charakteru każdemu wnętrzu. Tak naprawdę ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Cennik

Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, opowiedz mi o swoim pomyśle, a ja chętnie pomogę i opiszę wizję tego, co mogę dla Ciebie zrobić, określę koszt i czas wykonania.

A5A4A3A2Zakładka do książki
Ilustracja / obraz100.00 zł150.00 – 200.00 zł250.00 – 300.00 złdo uzgodnienia40.00 – 50.00 zł

Oddanie pełnych praw autorskich + 30% kwoty

Projekty graficzne

Realizuję projekty nie tylko na papierze

Tworzę również spersonalizowanie projekty graficzne, oparte na akwarelowych ilustracjach. Mogę zaprojektować dla Ciebie unikatowe plakaty, wzory na tkaniny, ceramikę i wiele więcej. Jeśli masz pomysł jak wykorzystać mój akwarelowy świat w swojej codzienności, napisz do mnie, będzie mi bardzo miło Cię poznać!

Cennik

Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, opowiedz mi o swoim pomyśle, a ja chętnie pomogę i opiszę wizję tego, co mogę dla Ciebie zrobić, określę koszt i czas wykonania.

  • Logotyp z księgą znaku – 500.00 zł
  • Logotyp użytkowy – 200.00 zł
  • Projekt voucher’a / wizytówki – 50.00 – 100.00 zł
  • Zaproszenia / kalendarz – w zależności od wersji malowanej + 50 zł projekt graficzny
  • Wykonanie ilustracji próbnej A5 – 30 zł
  • Wersja cyfrowa / obrobienie / skalowanie pojedynczej ilustracji – 10 zł dla każdej ilustracji

Oddanie pełnych praw autorskich + 30% kwoty

Poniższa oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.